Çarşamba, Kasım 03, 2004

tickle test

Avsar, your greatest social strength is to be an Extravert

You thrive off the adrenaline rush you get from meeting new people. Because you're such a social butterfly, your ideal social network is bursting with lots of fun acquaintances and friends who appreciate your great energy and vivaciousness. When you connect with people who have skills that complement yours, powerful networks can be formed.
manyagim ulan ben.

googlefight

Google "googlefight" diye bisi cikarmis iki bosluga iki keyword giriosun ikisiyle ilgili kac arama yapildigini mi kac sayfa oldugunu mu ne sölüo, cok eglenceli bisey.

Number of results on Google for the keywords avsar and burcu:
avsar( 30 600 results)
versus
burcu( 57 700 results)
The winner is: burcu


Salı, Kasım 02, 2004

mogwai

demin mogwai dinnerkene farkettigim ve hic de üzerine gitmedigim bir hipotezi ortaya atmak istiyorum fütursuzca:
bazi mogwai şarkılarını hızlı çalsak Interpol şarkisina benzemez mi? hepsi degil ama mesela "burn" oluyor.


300. entrymin bu kadar ezik olmasi sizi olmadiği kadar beni şaşırttı baya. dur bir iki bişi yaziyim daha şanlı olsun. İşte hakkımda bilmediginiz, bu nedenle soramadiginiz, bilseniz sormaya hiç de çekinmeyeceğiniz gerçekler:
  • aslında benim adim abbddürrezzakk (yanlis yazmadim iki b, iki d, iki r, iki z, iki k ile. hitap ederken ddikkatt ederseniz sevinirim.)
  • aslında 68 yaşındayım (çok para verip gerdirdim her yerimi, 3 kere andropoza girdim çıktım girdim çıktım girdim çıktım.)
  • aslında ayak tırnaklarımı yerim (ama sadece yalnız kaldıgımda. bir de çok temizim yemeden önce mutlaka yıkarım onları.)

işte aslında hiç de tanıdıgınız gibi bir insan degilmisim dimi, yyaaa bböyylle isstte.