Cuma, Ağustos 19, 2011

mudo konseptleri

mudo konsept gerçekten garip bir konsept. evet çok hoş şeyler var, evet ben de ne yalan söyleyeyim bir kaç şey aldım ama burada satılan ürünlerin %80'ini kimin satın aldığı konusunda en ufak bir fikrim yok. mesela şu arkadaş:


Şu minicik bilgi kartındaki 3-5 ibrare bile yetiyor kafa karıştırmaya. Bu bir kütük evet. Ama öyle sizin bildiğiniz dekoratif olmayan kütüklerden değil. Biz bu kütüğü hafifçe şekillendirip -çok işlendiği belli olmasın- cilalayarak dekoratif hale getirdik. Fiyatı mı? Sadece 1250 lira.
Bu kütük sizi kesmedi mi? O zaman şunu da verebiliriz:


Bu modelimiz en az bir önceki kadar dekoratif olmakla birlikte antik olma özelliğine de -cila vurmadık- sahiptir. Normalde 2500 lira olan bu kütüğümüz çok kısa bir süre için ve sadece Mudo Konsept müşterilerine özel bir indirimle dekoratif kütükle aynı fiyata! Bununla da kalmıyor, zamanında antik dekoratif kütüğe parası çıkışmayıp normal dekoratif kütük alan müşterilerimizin dekoratif kütüklerini 500 liraya sayıyor yerine yepisyeni -ama aslında epeski, antik ya- antik dekoratif kütüklerden veriyoruz.

Hiç yorum yok: